![](https://knigozbirnia.opishne-museum.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/1-208x300.jpg)
Дана книга – своєрідне продовження книги “Леонід Назарчук: “Що було, те пройшло, і нема вороття…” (шкільні щоденникові записи та студентські літературні твори)”, що побачила світ 2019 року.
У ній читачі знайдуть відповіді на запитання, які виникли в них після прочитання попередньої книги: хто ж був прообразом тієї чарівної і загадкової Галі Шпак? хто ж в реальності була та дівчина, яку покохав 70 років тому, далекого вже 1953 року, десятикласник Леонід Назарчук і якій присвячені численні рядки його творів із “Циклу перших поезій”?
Leonid-Nazarchuk_nova