![](https://knigozbirnia.opishne-museum.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/mishchanyn-208x300.jpg)
Уперше винесено щоденникові записи та літературні твори, що належать перу Леоніда Назарчука (1936-1988). Він уродженець села Малі Будища, розташованого на північних околицях славнозвісного гончарного містечка Опішного, син знаної далеко за межами України малювальниці гончарних виробів Мотрони Савівни Назарчук (у дівоцтві – Каші).
Подано матеріали зі шкільного щоденника Леоніда Назарчука – періоду його навчання у 8-10 класах Опішнянської середньої школи, та оповідання й вірші студентських років, пов’язаних із Харківським авіаційним інститутом.
Mishchanyn.-Nazarchuk